ALLWEILER PAZH دپارتمان تخصصی ساخت و فروش پمپ های آلویلر در ایران می باشد. که با تکیه بر توان علمی و ماشین آلات پیشرفته تاکنون توانسته است پرکاربردترین پمپ های شرکت ALLWEILER را تولید نماید.

 تمامی قطعات تحویلی و پمپ های صنعتی ساخت این شرکت در واحد کنترل کیفیت، تست و مورد آزمایش قرار می گیرند، و با ضمانت نامه ی معتبر به فروش می رسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

روتور ROTOR

روتور یا ماردون قطعه چرخشی مونو پمپ می باشد، که درون یک غلاف ثابت می چرخد و باعث پمپاژ سیال می گردد. روتور های سنگ زنی شده ی ساخت شرکت رایبد انرژی پاژ با گارانتی عملکرد ALLWEILER ارائه می شود.

استاتور STATOR

استاتور قطعه ای ثابت در مونو پمپ می باشد که روتور درون آن می چرخد و باعث انتقال مواد می شود. استاتورها معمولا از جنس لاستیک NBR و یا وایتون ساخته می شوند. استاتور های ساخت شرکت رایبد انرژی با پیشرفته ترین دستگاههای تزریق الاستومر مخصوص مونو پمپ ساخته می شوند که این امر منجر به تولید استاتور های بادوام و مقاوم می شود.

مکانیکال سیل

مکانیکال سیل یا سیستم های آب بندی مونو پمپ واشرهای آب بندی می باشند. این قطعات از مقاوم ترین متریال ساخته می شود که باعث افزایش طول عمر پمپ می گردد.

مونو پمپ ALLWEILER سری ALL-OPTIFLOW AE1F

برای ثبت سفارش می توانید به واتساپ شرکت به شماره 09359152389 پیام دهید. یا فرم تماس با ما را پر کنید. کارشناسان بازرگانی رایبد انرژی در کمترین زمان پاسخگوی سوالات و نیازهای شما می باشند.

مونو پمپ ALLWEILER سری ALL-OPTIFLOW AEB1F

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش این محصول می توانید به واتساپ شرکت به شماره 09359152389 پیام دهید. همچنین میتوانید فرم تماس با ما را پر کنید. کارشناسان بازرگانی شرکت رایبد انرژی پاژ در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و نیازهای شما می باشند.

پمپ ALLWEILER سری AFP

مونوپمپ عمودی سری AFP مناسب برای دبی های کم تا متوسط می باشد. این پمپ به صورت عمودی در مخزن یا بشکه غوطه ور می شود. ظرفیت پمپ ALLWEILER سری AFP تا 47 l/min و فشار تخلیه تا 6 بار،  ویسکوزیته و دمای سیال به ترتیب 50000 mm²/s و 45 درجه °C می باشد. 

مونو پمپ ALLWEILER سری AFP دارای گارانتی عملکرد 12 ماهه و 24 ماه خدمات پس از فروش ساخت شرکت رایبد انرژی پاژ می باشند.

برای ثبت سفارش و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. می توانید با واتساپ 09359152389 با ما در تماس باشید یا فرم استعلام قیمت را پر کنید.