پمپ حفره پیش رونده یا مونو پمپ برای پمپاژ یا اندازه گیری (دوزینگ) مایعات رقیق تا بسیار غلیظ، مایعات خمیری، سیالات اسیدی، سیالات خالص یا ساینده، مایعات گازی، حتی مایعاتی با اجزای فیبری و جامد استفاده می شود.

اجزا اصلی پمپاژ این نوع از پمپ ها روتور یا ماردون و استاتور می باشد. روتور به صورت چرخشی حرکت می کند. اما استاتور ثابت است. در واقع روتور در استاتور می چرخد و جریان سیال را شکل می دهد.

هندسه خاص این دو قسمت، محفظه های آب بندی (cavity) را ایجاد می کند که محتویات آن به طور مداوم در جهت محوری از سمت مکش به سمت خروجی حرکت می کند. علیرغم چرخش روتور، هیچ تلاطمی حاصل نمی شود و ارتعاش ناچیزی در پمپ ایجاد میگردد.

مونو پمپ ALLWEILER سری ALL-OPTIFLOW AE1F

برای ثبت سفارش می توانید به واتساپ شرکت به شماره 09359152389 پیام دهید. یا فرم تماس با ما را پر کنید. کارشناسان بازرگانی رایبد انرژی در کمترین زمان پاسخگوی سوالات و نیازهای شما می باشند.

مونو پمپ ALLWEILER سری ALL-OPTIFLOW AEB1F

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش این محصول می توانید به واتساپ شرکت به شماره 09359152389 پیام دهید. همچنین میتوانید فرم تماس با ما را پر کنید. کارشناسان بازرگانی شرکت رایبد انرژی پاژ در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و نیازهای شما می باشند.

پمپ ALLWEILER سری AFP

مونوپمپ عمودی سری AFP مناسب برای دبی های کم تا متوسط می باشد. این پمپ به صورت عمودی در مخزن یا بشکه غوطه ور می شود. ظرفیت پمپ ALLWEILER سری AFP تا 47 l/min و فشار تخلیه تا 6 بار،  ویسکوزیته و دمای سیال به ترتیب 50000 mm²/s و 45 درجه °C می باشد. 

مونو پمپ ALLWEILER سری AFP دارای گارانتی عملکرد 12 ماهه و 24 ماه خدمات پس از فروش ساخت شرکت رایبد انرژی پاژ می باشند.

برای ثبت سفارش و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. می توانید با واتساپ 09359152389 با ما در تماس باشید یا فرم استعلام قیمت را پر کنید.

 

پمپ ALLWEILER سری SEFBP

پمپ های ALLWEILER سری SEFBP ساخت شرکت رایبد انرژی پاژ با برند ALLWEILER PAZH  می باشد.

شما میتوایند این محصولات را با پر کردن فرم تماس با ما ثبت سفارش کنید. یا از طریق ایمیل به نشانی INFO(AT)RAYBADENERGY.COM یا واتساپ 09359152389 با ما در تماس باشید.

پمپ ALLWEILER سری SETP

پمپ حفره پیشرونده یا مونوپمپ ALLWEILER سری SETP به صورت عمودی در ظرف غوطه ور می شود.

برای ثبت سفارش و تماس با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید.

مونو پمپ ALLWEILER سری SETP دارای گارانتی مطابقت صد درصدی با نمونه ی خارجی، 12 ماه ضمانت و 24 ماه خدمات پس از فروش ساخت شرکت رایبد انرژی پاژ می باشد.

پمپ ALLWEILER سری SETBP

پمپ ALLWEILER سری SETBP عمودی در مدار قرار می گیرد، طراحی بلوک تا PN 10 و ظرفیت پمپ تا 670 لیتر بر ثانیه و فشار دیفرانسیل تا 6 bar است. فشار تخلیه تا 10 بار می باشد و ویسکوزیته سیال تا 150000 mm²/s و دمای سیال تا 100 درجه سانتیگراد می باشد.

برای استعلام قیمت کافی است فرم تماس با ما را پر کنید.